UnsurePositive

SCENE FROM SEASON ONE!

INTERVIEWS + BLOGS: SERIES CREATOR CHRISTIAN DANIEL KILEY: Tyler Curry of HIV Equal for HIV PLUS MAGAZINE and Mark S. King, GLAAD Media Award nominee, blogger and activist both interviewed Series Creator and star, Christian Daniel Kiley. Visit TheBody.com to read what Christian says about Unsure/Positive + and his journey as an independent media creator at a time when New Media is exploding world-wide.

SEASON ONE: AVAILABLE + STREAMING on Vimeo On Demand and will available soon on REVRY, available on Apple TV, iOs, Roku, Chromecast, and Android devices.

AWARDS + ACCOLADES: The Caucus of Writers, Producers, and Directors in Los Angeles awarded a grant to Unsure/Positive.

SCREENINGS: Boston International Film Festival + Wicked Queer Film Festival + OUT Web Fest in LA.

 

 

 

 

 

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.